Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 17.08.2009 18:45:11 

Jan Hajduk‚ Smetanova 219‚ 751 01  Tovačov

Profil firmy
     Firma Jan Hajduk  byla založena v roce 1992. Její tehdejší specializace bylo provádění elektromontážních prací, zejména v rodinných domech a menších objektech. Postupně došlo k rozšíření programu firmy na provádění prací i v průmyslových objektech. Převážnou část prací provádí firma vlastními kapacitami. V případě nutných subdodávek pak spolupracuje pouze se spolehlivými a víceletou spoluprací prověřenými partnery.  
    
    Za mezník v činnosti firmy je možné označit rok 1993, kdy začala spolupracovat s firmou Aral, dodavatelem a provozovatelem sítě čerpacích stanic, pro kterou realizovala dodávky a montáže elektroinstalačních prací na nově budovaných čerpacích stanicích na celém území České republiky a od roku 1995 i ve Slovenské republice. V roce 2004 byly firmou prováděny elektromontážní práce pro společnost OMV. V roce 2005 firma na 40 čerpacích stanicích Istrabenz ve Slovinské republice prováděla přebrendování této značky na značku OMV. Ve spolupráci s firmou Wash service s.r.o. firma montuje mycí stroje ISTOBAL, a to jak na území České republiky, tak i na Slovensku. Osmdesát procent dodávek provádí firma Jan Hajduk pro společnosti se zahraniční majetkovou účastí ( ARAL, OMV, BENZINA )

   Od roku 2001 firma rozšířila svou činnost o výrobu truhlářských výrobků ( kancelářského nábytku, kuchyní, plovoucích podlah a další ). Tato činnost je provozována ve vlastní truhlářské dílně.
 
   Pro zajištění nabízené činnosti má firma Jan Hajduk k dispozici vlastní administrativní budovu se stavebním dvorem a sklady.
 
    Firma má zaveden a certifikován systém řízení jakosti podle ISO 9001:2001.

Předmět činnosti :
 
Montáž, opravy, údržba a revize vyhrazených elektrických zařízení a výroba rozvaděčů nízkého napětí ( v rozsahu daného oprávnění )
Truhlářství
 
Statutární orgán :
Firma je řízena majitelem.
 
Datum založení :   17.03.1992
 
Roční obrat : cca 20 mil.

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek